SLUŽBY


Transfery z letiště

Zde nabízíme pouze samé výhody. Počkáme na Vás v příletové hale nebo na jiném domluveném místě s cedulkou s Vaším jménem. Naši řidiči budou Váš let sledovat, aby Vás vždy vyzvedli včas.

Služby Concierge

Nejsme jen řidiči. Postaráme se o vaše zásilky, dokumenty a cennosti. Vyzvedneme šaty v čistírně, provedeme rezervaci v hotelu nebo restauraci. Postaráme se o vše, co potřebujete.

Myslíme i na ty nejmenší

Bezpečnost dětí je velmi důležitá, pro vaše děti máme k dispozici všechny typy dětských sedaček zcela zdarma. Pokud potřebujete zajistit pravidelný odvoz, dětí do školky/školy, na trénink nebo odvézt k babičce na víkend. Většina z nás má také děti, a víme jak se o ně postarat.

Pronájem vozu s řidičem

Potřebujete odvézt, převézt či vyzvednout Vaše vozidlo? Stačí si pronajmout naše vysoce profesionální řidiče, kteří jsou pro tento typ služby školeni a my se o Vaše vozidlo postaráme kdekoli po celém Česku i Evropě.

Okružní jízda po ČR a EU

Užijte si cestu v pohodlí s profesionálním průvodcem, který Vás vezme na neznámá místa.


Odvoz vozu

Přijeli jste autem na firemní akci, párty, koncert nebo za rodinou? Popíjeli jste alkohol nebo jste jen unaveni řídit? V takových situacích jsme tu právě my a rádi Vás odvezeme bezpečně domů Vaším vozem po celé Praze a okolí.

Odvoz vozu do servisu

Pokud nemáte čas svůj vůz dopravit do servisu sami, nevadí. Rádi Vám s tím pomůžeme a Váš vůz vyzvedneme. S Vámi pouze domluvíme termín vyzvednutí vozidla a po provedení servisních úkonů jej opět přistavíme zpět.

Odvoz vozu na ruční mytí

Odvezeme Vaše auto na ruční čištění do Vámi vybrané myčky, nebo námi doporučené. Proto se můžete spolehnout, že auto bude umyto a vyčištěno vždy na 120%. Nepřebereme auto, které nebude perfektně čisté. Po umytí přistavíme Vaše vozidlo domů/práce nebo kamkoli si budete přát.