O NÁSJmenuji se Filip a jsem zakladatelem FDRIVER poskytující bezpečné a stylové cestování po Praze, celé ČR a EU od roku 2019.


Hlavním důvodem pro poskytování těchto služeb bylo nabídnout klientům servis s osobním přístupem, a zajistit nejen přepravu ale něco navíc. Jeden ze zásadních podnětů byla nespokojenost ze strany zákazníka se službami ostatních.

Velmi často jsem slýchal: ‚‚Přijel pro nás znečištěný a zapáchající vůz, řidič přijel s velkým zpožděním nebo nepřijel vůbec, řidič nevěděl kudy má jet, řidič se choval nevhodně, řidič byl pod vlivem‘‘.

S totuto situací jsem se setkával čím dál tím častěji, proto jsem si řekl dost! Chci to dělat jinak, lépe než ostatní a musím dát klientovi důvod mé služby znovu vyhledat.

Postupně jsem začal shánět tým kvalitních a zkušených profi řidičů, které jsem si osobně prověřil a ujistil se zda jsou ti praví, kteří mají stejné smýšlení jako já. Povedlo se! Během několika let jsem já a moji kolegové poskytl služby po celé Evropě více než 5000 klientů. Včetně vysoce postavených politiků, předních manažerů, známých umělců a vrcholových sportovců nejen z České republiky.

Těšíme se, že vám se svým týmem ulehčíme při každodenním náročném programu. Čas který s námi ušetříte, budete moci věnovat svým nejbližším.